
Диван прямий Tobi Sho Kubus-160 розкладний м'який велюр Mars Синій/10, 2000х800х1000 мм
16 659 ₴
15 425 ₴
- В наявності
- Код: Kbs-160/10
Диван-трансформер Кубус — це стильне та функціональне рішення для будь-якого інтер'єру. Завдяки зручному механізму трансформації та ефективному використанню простору, конструкція виробу забезпечує комфорт та максимальну практичність. Такий диван стане ідеальним вибором для створення затишку та порядку в будь-якому приміщенні.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: каркас виготовлений із дерев'яного брусу та ДСП. Основа спального місця — меблевий щит. Наповнення подушок і спального місця включає пінополіуретан і холлофайбер, що гарантує м'якість та довговічність.
Диван Кубус оснащений трьома місткими нішами для зберігання речей: одна розташована під спальним місцем та дві - в підлокітниках. Це ідеальне рішення для невеликих приміщень, де важлива кожна деталь.
Підлокітники з ЛДСП додають виробу міцності та елегантного вигляду.
Оббивка: м’який на дотик та стійкий до плям велюр зі зносостійкістю 50 000 циклів. Тканина легко чиститься та має властивість антикіготь.
Механізм трансформації: завдяки викатному механізму, диван легко трансформувати у спальне місце, що забезпечує комфортний відпочинок.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Велюр — тканина, яка залежно від освітлення та напряму ворсу може змінювати свій відтінок та глибину кольору. Це природна властивість матеріалу, яка додає меблям благородного вигляду та ефекту "живої" поверхні.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Висувний |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 35 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП, ЛДСП |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Підлокітник | ЛДСП, ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 3 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Наявність шухляди | Ні |
| Коліщатка | Ні |
- Ціна: 15 425 ₴










