
Ліжко двоярусне металеве Tobi Sho SMART 190/120/90 Чорний
16 877 ₴
15 737 ₴
- В наявності
- Код: S190-120-90-2/Ч
Шукаєте функціональне рішення для обмеженого простору? Двоярусне ліжко Smart дозволить максимально раціонально використати кожен сантиметр площі.
Поєднання односпального та півтораспального місць робить це ліжко універсальним. Оскільки воно чудово підійде як для дитини, так і для дорослого або стане гарним рішенням для сімей з дітьми різного віку.
Практичність та довговічність
Надійна основа: міцна металева конструкція, виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує стабільність і безпеку. Товщина металу - 1-1,2 мм.
Спеціальний бортик захищає від падіння, а трубки-ламелі, діаметром 16 мм з оптимальним кроком, забезпечують комфортний сон.
Ліжко витримує навантаження до 130 кг на спальне місце.
Якісне покриття: металеве ліжко Smart покривається зносостійкою поліефірною порошковою фарбою.
Захист підлоги: пластикові заглушки на ніжках захищають підлогу від подряпин.
Простота у догляді та збиранні
Виріб невибагливий у догляді, не боїться вологи та стійкий до механічних пошкоджень.
Конструкція поставляється в розібраному вигляді зі всіма комплектуючими деталями.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 120х190 |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | 2-х ярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | метал |
| Каркас ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 175 см |
| Довжина ліжка | 196 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 30 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 15 737 ₴




