
Ліжко двоспальне металеве Tobi Sho CAROLA-1 200Х180 Чорне
6 301 ₴
5 858 ₴
- В наявності
- Код: C200-180B
Створіть у своїй спальні атмосферу вишуканості та затишку за допомогою металевого ліжка Carola-1. Ця модель стане справжньою родзинкою Вашого інтер'єру.
Металеві ліжка завдяки своїй міцності, довговічності та стильному дизайну прекрасно підходять для дитячих і гостьових кімнат, для готелів і холелів, для гуртожитків і літніх таборів.
Практичність і довговічність
- Міцна основа: металеві труби діаметром 18 мм. Товщина металу 1-1,2 мм. Основа під матрац — металеві трубки-ламелі, які витримують навантаження до 150 кг на спальне місце. Відстань між трубками-ламельями становить 9-10 см.
- Надійне покриття: металеве ліжко Carola-1 покривається зносостійкою поліефірною порошковою фарбою.
- Захист підлоги: пластикові заглушки на ніжках ліжка захищають підлогу від подряпин.
Простота в догляді та складанні
Carola — 1 невибаглива в догляді, не боїться вологи та стійка до механічних пошкоджень.
Конструкція постачається в розібраному вигляді з усіма комплектуючими деталями.
Внимание!!!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися завдяки індивідуальним налаштуванням екрана Вашого пристрою та відбиття різними браузерами. Тому виробник не відповідає за передавання кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу та деталей, що не погіршують його якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 186 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 30 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 5 858 ₴





