
Якщо Ви шукаєте міцне, практичне та стильне ліжко, яке прослужить довгі роки, то ліжко Гармонія з металу - це те, що Вам потрібно.
Металеві ліжка завдяки своїй конструкції та дизайну чудово підходять для дитячих та гостьових кімнат, для готелів та хостелів, для гуртожитків та літніх таборів.
Практичність та довговічність
- Міцна основа: металеві труби діаметром 18 мм. Товщина металу 1-1,2 мм. Основа під матрац - металеві трубки-ламелі, які витримують навантаження до 150 кг на спальне місце. Відстань між трубками-ламелями становить 9-10 см.
- Надійне покриття: металеве ліжко Гармонія покривається зносостійкою поліефірною порошковою фарбою.
- Захист підлоги: пластикові заглушки на ніжках ліжка захищають підлогу від подряпин.
Простота у догляді та збиранні
Виріб невибагливий у догляді, не боїться вологи та стійкий до механічних пошкоджень.
Конструкція поставляється в розібраному вигляді зі всіма комплектуючими деталями.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 73 см |
| Довжина ліжка | 198 см |
| Ширина ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 30 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 3 335 ₴


