
Ліжко двоярусне Tobi Sho COMFORT DUO металеве 200X90 Білий
7 947 ₴
7 167 ₴
- В наявності
- Код: CD200-90-2/Б
Шукаєте оптимальне рішення, як максимально ефективно використати простір у дитячій кімнаті, студентському гуртожитку, дитячому таборі чи хостелі? Двоярусне металеве ліжко Comfort Duo – це ідеальний вибір. Підходить для будь-якого інтер'єру та звільняє місце для ігор і навчання.
Практичність та довговічність
Надійна основа: міцна металева конструкція, виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує стабільність і безпеку. Товщина металу - 1-1,2 мм.
Спеціальний бортик захищає від падіння, а трубки-ламелі, діаметром 16 мм з оптимальним кроком, забезпечують комфортний сон.
Ліжко витримує навантаження до 120 кг на спальне місце.
Якісне покриття: металеве ліжко Comfort Duo покривається зносостійкою поліефірною порошковою фарбою.
Захист підлоги: пластикові заглушки на ніжках захищають підлогу від подряпин.
Простота у догляді та збиранні
Виріб невибагливий у догляді, не боїться вологи та стійкий до механічних пошкоджень.
Конструкція поставляється в розібраному вигляді зі всіма комплектуючими деталями.
Увага!
Другий ярус ліжка необхідно через отвори закріпити до стіни!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | 2-х ярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | метал |
| Каркас ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 170 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 96 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 30 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 7 167 ₴





