
Ліжко Tobi Sho VERONA-1 полуторне металеве 200X140 Чорний
5 504 ₴
5 111 ₴
- В наявності
- Код: 99e9b0-7114
Створіть у своїй спальні атмосферу вишуканості та затишку за допомогою металевого ліжка Verona-1. Ця модель стане справжньою родзинкою Вашого інтер'єру.
Металеві ліжка завдяки своїй міцності, довговічності та стильному дизайну чудово підходять для дитячих та гостьових кімнат, для готелів та хостелів, для гуртожитків та літніх таборів.
Практичність та довговічність
- Міцна основа: металеві труби діаметром 18 мм. Товщина металу 1-1,2 мм. Основа під матрац - металеві трубки-ламелі, які витримують навантаження до 150 кг на спальне місце. Відстань між трубками-ламелями становить 9-10 см.
- Надійне покриття: металеве ліжко Verona-1 покривається зносостійкою поліефірною порошковою фарбою.
- Захист підлоги: пластикові заглушки на ніжках ліжка захищають підлогу від подряпин.
Простота у догляді та збиранні
Виріб невибагливий у догляді, не боїться вологи та стійкий до механічних пошкоджень.
Конструкція поставляється в розібраному вигляді зі всіма комплектуючими деталями.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 146 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 30 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 5 111 ₴










