
Диван для кафе Tobi Sho Прайм з високою спинкою без підлокітників 1500x630x850, шкірзам Темний шоколад 22311
6 835 ₴
5 953 ₴
- В наявності
- Код: prime-150-22311
Офісні дивани та дивани для очікування – це стильні, зручні та практичні меблі, які ідеально підходять для офісів, кабінетів, приймалень, лаундж-зон, рецепцій та інших місць, де гості чи співробітники проводять час в очікуванні.
Дивани офісні компактні та ергономічні – займають мінімум простору, залишаючи більше місця для комфортного пересування.
Матеріали та догляд
Основа каркасу – поєднання ДСП та ДВП. Завдяки якісним матеріалам диван зберігає свій вигляд і форму навіть при довготривалому використанні.
Ніжки-опори – хромований метал.
Наповнення – високоякісні синтепон, поролон та флізелін.
Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник зі зносостійкістю 35000 циклів. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Підлокітники додають зручності, дозволяючи розслабити руки та забезпечуючи комфорт навіть під час тривалого сидіння.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | Без підлокітника |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 150 см |
| Глибина дивану | 63 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Синтепон, Поролонова крихта |
- Ціна: 5 953 ₴







