
Диван офісний Tobi Sho Селдон з підлокітниками 1460х680х770 мм, велюр Крокус Морська хвиля/88
7 718 ₴
7 182 ₴
- В наявності
- Код: С-1460/Морская волна/88
Диван Селдон — втілення сучасного мінімалізму та затишку. Лаконічний дизайн із чіткими лініями, м’яка оббивка та ніжки з натурального дерева створюють елегантний акцент, який органічно впишеться як у домашній інтер’єр, так і в офісний простір.
Матеріали та догляд
Каркас дивану та підлокітники виготовлені з комбінації натуральної деревини, ДСП і ДВП — для міцності та надійності конструкції. Опорні ніжки зроблені з дуба, що додає моделі стійкості та вишуканості.
Як наповнення використано високоякісний, потовщений пінополіуретан у поєднанні з синтепоном — такий тандем гарантує максимальний комфорт та підтримку під час сидіння.
Оббивка — практичний зносостійкий велюр (50 000 циклів), який завдяки щільному переплетенню волокон має оригінальну мармурову фактуру. Матеріал не потребує складного догляду, зберігає насичений колір і легко очищується як сухим, так і вологим способом.
Важливо!
Особлива структура тканини забезпечує глибоке насичення кольору та красиву гру відтінків залежно від освітлення.
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 146 см |
| Глибина дивану | 68 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Подушка спинки | пенополиуретан, синтепон |
| Висота ніжок | 20 см |
- Ціна: 7 182 ₴




