
Банкетка офісна Tobi Sho Ремі для очікування 1500x520x380, шкірзам Шампань 2207
4 608 ₴
4 320 ₴
- В наявності
- Код: remib-1500-2207
Класична банкетка, подібно до дивана, поєднує в собі практичність та функціональність, роблячи її універсальним меблевим рішенням, яке підходить для будь-якого приміщення, від офісу до лікарні. Вона чудово доповнить інтер'єр, роблячи його більш комфортним та затишним.
Представлена модель Ремі характеризується високою зносостійкістю і довговічністю.
Матеріали та догляд
- Основа каркасу – поєднання натурального дерева, ДСП та ДВП.
- Ніжки-опори – хромований метал.
- Наповнення - високоякісні пінополіуретан та синтепон.
- Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
- Висота посадкової частини - 380 мм.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Гнучкість
Завдяки мобільності, банкетку Ремі можна з легкістю переміщувати та розміщувати там, де вона необхідна. Це робить її чудовим вибором для створення додаткових місць під час свят, зборів або звичайного очікування.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, ДВП |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 4 320 ₴





