
Диван офісний Tobi Sho Арне з підлокітниками 1380х700х740 мм, оббивка велюр Magic Chocolate
7 417 ₴
6 929 ₴
- Готово до відправки
- Код: Arne-1380/ Chocolate
Офісний диван - це відмінне рішення для створення комфортної та стильної атмосфери в офісі, приймальні, конференц-залі та інших комерційних приміщеннях. Представлена модель дивана має простий та елегантний дизайн, який чудово поєднується з різними інтер'єрами. Виріб дуже компактний і не займає багато площі.
Диван офісний Арне характеризується високою зносостійкістю і довговічністю.
Матеріали та догляд
- Основа каркасу та підлокітників – поєднання натурального дерева, ДСП та ДВП.
- Ніжки-опори – металеві, регулюються від 90 мм до 100 мм.
- Наповнення - високоякісні пінополіуретан та синтепон, які забезпечують оптимальну підтримку та комфорт під час сидіння.
- Оббивка – м’який та затишний велюр універсального дизайну. Тканина міцна, зносостійка та практична. Заявлена виробником зносостійкість тканини складає 50 000 циклів.
Стійкість до зношування робить матеріал ідеальним вибором як для домашнього використання, так і для сфери HoReCa. До того ж, тканина легко та швидко чиститься, не потребуючи складного догляду.
- Висота посадкової частини - 420 мм. Глибина – 540 мм.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 138 см |
| Глибина дивану | 70 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Наповнювач | Синтепон, Пінополіуретан |
| Основні | |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Цвет обивки | Шоколадный |
- Ціна: 6 929 ₴





