
Диван для кафе Tobi Sho Бостон з високою спинкою та ґудзиками 1500x630x850, шкірзам М'ятний 2228
7 229 ₴
6 284 ₴
- В наявності
- Код: boston-150-2228
Дивани для кафе – це стильні, зручні та практичні меблі, які ідеально підходять для закладів громадського харчування, лаундж-зон, зон відпочинку та інших місць, де відвідувачі можуть комфортно провести час.
Кафе-дивани компактні та ергономічні – вони займають мінімум простору, водночас забезпечуючи зручне розміщення гостей і створюючи приємну атмосферу для відпочинку та спілкування.
Матеріали та догляд
Основа каркасу – поєднання ДСП та ДВП. Завдяки якісним матеріалам диван зберігає свій вигляд і форму навіть при довготривалому використанні.
Ніжки-опори – міцний пластик.
Наповнення – високоякісні синтепон, поролон та флізелін.
М’яке сидіння та продумана висота спинки забезпечують максимальний комфорт як для дорослих, так і для дітей.
Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник зі зносостійкістю 35000 циклів. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
Декоративні ґудзики на спинці додають дивану вишуканого вигляду, створюючи ефект об’ємності та роблячи дизайн ще більш стильним і привабливим.
Шкірзамінник чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Зелений |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Наповнювач | Пінополіуретан, Поролон |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Ширина | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Немає |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | не знімні |
| Знімні чохли | не знімні |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Тип м'яких меблів | диван |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Тип опор | Ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Коліщатка | Ні |
| Висота | 85 |
- Ціна: 6 284 ₴





