
Табуретка Tobi Sho Т-1 для кухні, їдальні, тераси 320х320х450 Дуб сонома в комплекті 2 шт
1 802 ₴
1 719 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: Т32-Дуб сонома2
Табурет - це компактний та універсальний предмет меблів, який стане чудовим доповненням до Вашої кухні, їдальні чи навіть робочого простору. Його лаконічний дизайн легко впишеться в будь-який інтер’єр, додаючи практичності та зручності у повсякденному житті. Також цей табурет стане ідеальним доповненням до обіднього столу цієї ж серії.
Надійність та практичність
Сидіння виконане з ЛДСП товщиною 16 мм, що забезпечує комфорт при використанні, а стійка опора гарантує надійність і безпеку.
Завдяки компактним розмірам табурет легко зберігати або переміщати, що робить його ідеальним для невеликих приміщень.
Догляд за поверхнями з ламінованого ДСП дуже простий та не потребує надзусиль. Виріб прослужить дуже довго, не втративши з часом свій вигляд та якість.
Табурет Т-1 доставляється у розібраному вигляді. В комплект входить вся необхідна фурнітура.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Матеріал каркасу | ламінована ДСП |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 719 ₴





