
Шафа розпашна тридверна Tobi Sho ST-0027 зі штангою та полицями, 1800х2210х520 мм Антрацит
11 169 ₴
10 342 ₴
- В наявності
- Код: ST-0027 Антрацит
Шукаєте рішення для зберігання речей, яке не обтяжить Ваш інтер'єр? Наша шафа для одягу з розпашними дверцятами – це ідеальний вибір для тих, хто цінує лаконічний дизайн та функціональність.
Особливості шафи
Міцність і довговічність: корпус та фасад моделі виготовлені з ДСП товщиною 1,6 см. Кромка – ПВХ 0,45 мм. Задня стінка – ДВП завтовшки 0,3 см.
Дверцята оснащені петлями з доводчиками та якісними пластиковими ручками для комфортного використання.
Міцна штанга дозволить зберегти Ваші улюблені костюми та сукні в ідеальному стані. Крім того, дана шафа обладнана полицями для охайного зберігання одягу та інших речей.
Завдяки продуманій конструкції, вона стане незамінним помічником в організації Вашого гардеробу.
Транспортування та комплектація
Шафа ДСП поставляється в розібраному вигляді. В комплекті міститься вся фурнітура та інші необхідні компоненти.
Важливо!
Відтінок кольору товару на фото може відрізнятися від реального. На це впливають індивідуальні налаштування екрану Вашого смартфона чи комп’ютера, а також відмінності у відображенні різними браузерами. Виробник не несе відповідальність за передачу кольорів на моніторах покупців.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Вага | 139.5 кг |
| Висота | 2210 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 1800 мм |
- Ціна: 10 342 ₴





