
Крісло м'яке розкладне Tobi Sho Дрім велюр Mars Сірий/14, 940х850х830 мм
8 436 ₴
7 866 ₴
- В наявності
- Код: Drim/940/Mars/03vr
Крісло Дрім - це компактний і зручний варіант для відпочинку та сну. Легко трансформується у спальне місце, поєднуючи функціональність із сучасним дизайном, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція крісла виготовлена з міцного дерев’яного каркаса з елементами фанери. Ламельна основа створює легкий ортопедичний ефект, а наповнення з пінополіуретану забезпечує високий рівень комфорту. Ніжки – міцний пластик.
Оббивка виконана з рогожки із зносостійкістю 100 000 циклів. Завдяки переплетенню ниток двох кольорів тканина виглядає об’ємно та стильно, додаючи кріслу глибини й характеру.
Викатний механізм трансформації дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
Модель оснащена зручною нішею для зберігання речей.
У складеному вигляді крісло займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 83 см |
| Ширина крісла | 94 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Висота спального місця крісла | 33 см |
| Довжина спального місця крісла | 190 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | дерев'яний брус, фанера |
| Ніжки | пластик |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
- Ціна: 7 866 ₴







