
Комплект обідній Tobi Sho СТО-1 стіл нерозкладний та 4 табурети для кухні, їдальні Венге темний/Дуб молочний
4 654 ₴
4 459 ₴
- В наявності
- Код: КОТ110-Венге/Дуб молочный
Обідній комплект, який складається зі столу і табуретів – це гармонійне поєднання функціональності, стилю та зручності. Завдяки лаконічному дизайну та компактним розмірам, комплект чудово впишеться навіть у невелику кухню. Практичні матеріали гарантують довговічність, а стильний вигляд доповнить будь-який інтер’єр, надаючи йому сучасного вигляду.
Надійність та практичність
Стільниця стола та сидіння табуретів виготовлені з ЛДСП товщиною 16 мм, що забезпечує міцність і тривалий термін служби. Матеріал стійкий до подряпин та вологи, а поверхня легко очищується, що робить її ідеальною для щоденного використання. Ніжки з ЛДСП забезпечують конструкціям додаткову стабільність і надійність.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Дуб молочний, Венге |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Молочний |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Табурет | 4 шт. |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір каркаса | Молочний |
| Тип кухонного стола | не розкладний |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Ножки табурета | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 320 мм |
| Глубина табурета | 320 мм |
| Висота сидіння табурета | 450 мм |
- Ціна: 4 459 ₴




