
Комод із дверцятами Tobi Sho Keelin ST-0004 на 4 шухляди для вітальні, 1500х820х520 мм Білий
7 781 ₴
7 217 ₴
- В наявності
- Код: Keelin-ST-0004-Белый
Шукаєте практичне та стильне рішення для зберігання речей? Наш комод Keelin з шухлядами та двостулковими дверцятами — ідеальний вибір для тих, хто цінує функціональність, комфорт і затишок.
Особливості комода
Міцність і довговічність: корпус і фасад моделі виготовлені з якісного ДСП завтовшки 1,6 см. Крихітка — ПВХ 0,45 мм. Задня стінка — ДВП завтовшки 0,3 см.
Функціональність: комод має дві двостулкові дверцята, за якими зручно зберігати одяг. Вони обладнані петлями з довідниками та міцними пластиковими ручками для комфортного використання.
4 шухляди на телескопічних напрямних забезпечать зручний доступ до білизни та інших речей.
Завдяки продуманій конструкції, комод із дверцятами та ящиками стане незамінним помічником в організації Вашого простору.
Транспортування та комплектація
Комод ДСП постачається в розібраному вигляді. У комплекті міститься вся фурнітура та інші необхідні компоненти для легкого та швидкого збирання.
Важливо!
Відтінок кольору товару на фото може відрізнятися від реального. На це впливають індивідуальні параметри екрана Вашого смартфона або комп'ютера, а також відмінності в зображенні різними браузерами. Виробник не несе відповідальності за передавання кольорів на моніторах покупців.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію й комплектацію товару без попереднього повідомлення. Водночас усі зміни ніяк не погіршать якість і функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 7 217 ₴





