
Тумба для взуття Tobi Sho Astrid ST-0021 у передпокій, 590х1200х280 мм Антрацит-Білий
4 392 ₴
3 859 ₴
- В наявності
- Код: ST-0021 Антрацит-Белый
Представляємо Вам сучасну та практичну тумбу для взуття Astrid, яка стане чудовим доповненням Вашого передпокою, зберігаючи взуття в чистоті та порядку. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона поєднує в собі естетичний зовнішній вигляд та довговічність.
Особливості тумби
Міцність: корпус та фасад моделі виготовлені з якісної ДСП товщиною 1,6 см. Кромка – ПВХ 0,45 мм. Задня стінка – ДВП завтовшки 0,3 см, що забезпечує додаткову міцність конструкції.
Функціональність: три просторі відділення забезпечують достатньо місця для зберігання. А відкидна система відкривання полиць дозволяє легко дістати необхідне взуття. Тумба займає мінімум місця, але при цьому є дуже місткою.
Модель обладнана зручними і якісними пластиковими ручками, які мають легкий та ергономічний дизайн. Вони не тільки функціональні, а й гармонійно доповнюють загальний стиль виробу.
Дизайн: сучасний мінімалістичний дизайн тумби Astrid зробить її стильним акцентом у Вашому інтер'єрі та незамінним помічником в організації домашнього простору.
Транспортування та комплектація
Тумба для взуття поставляється в розібраному вигляді. В комплекті міститься вся фурнітура та інші необхідні компоненти для легкого і швидкого збирання.
Важливо!
Відтінок кольору товару на фото може відрізнятися від реального. На це впливають індивідуальні налаштування екрану Вашого смартфона чи комп’ютера, а також відмінності у відображенні різними браузерами. Виробник не несе відповідальність за передачу кольорів на моніторах покупців.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
- Ціна: 3 859 ₴






