
Розкладне крісло-диван Tobi Sho Юніор-0.8 м'яке з підлокітниками велюр Magic Deep Ocean, 980х800х800 мм
10 324 ₴
9 612 ₴
- В наявності
- Код: KDU-980-Deep Ocean
Крісло-диван Юніор - це універсальний меблевий виріб, який легко трансформується у затишне спальне місце. Його конструкція поєднує в собі комфорт, функціональність та естетичний зовнішній вигляд. Має сучасний дизайн, який впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: міцний дерев’яний каркас, ламельна основа для ортопедичного ефекту, наповнення з пінополіуретану і синтепону забезпечують максимальний комфорт та довговічність виробу.
Оббивка: м’який практичний велюр з високою зносостійкістю (50 000 циклів) та простим доглядом.
Механізм трансформації «софа» дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
У складеному вигляді крісло-диван займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Софа |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 98 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДВП, натуральне дерево, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
- Ціна: 9 612 ₴






