
Диван офісний Tobi Sho Арне з підлокітниками 1580х700х740 мм, шкірзам Midnight Blue/2227
7 995 ₴
7 469 ₴
- Готово до відправки
- Код: Arne-1580/Midnight Blue/
Офісний диван - це відмінне рішення для створення комфортної та стильної атмосфери в офісі, приймальні, конференц-залі та інших комерційних приміщеннях. Представлена модель дивана має простий та елегантний дизайн, який чудово поєднується з різними інтер'єрами. Виріб дуже компактний і не займає багато площі.
Диван офісний Арне характеризується високою зносостійкістю і довговічністю.
Матеріали та догляд
-
Основа каркасу та підлокітників – поєднання натурального дерева, ДСП та ДВП.
-
Ніжки-опори – металеві чорні, регулюються від 90 мм до 100 мм.
-
Наповнення - високоякісні пінополіуретан та синтепон, які забезпечують оптимальну підтримку та комфорт під час сидіння.
-
Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
-
Висота посадкової частини - 420 мм. Глибина – 540 мм.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 158 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Ширина сидіння | 120 см |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево, ДВП |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
- Ціна: 7 469 ₴





