
Дзеркальна навісна шафа у ванну кімнату з відкритою полицею TR5-60 700х600х145 мм
2 960 ₴
2 800 ₴
- В наявності
- Код: G5-60
Дзеркальна шафа – це один із найважливіших та незамінних предметів ванної кімнати. Вона поєднує функціональність, практичність і звичайно служить доповненням будь-якого інтер'єру. А правильно обрана висота монтажу дозволить зручно виконувати всі гігієнічні процедури.
Представлений модельний ряд дзеркальних шаф має класичний дизайн та різні габарити, що дозволяє використовувати їх у будь-якому інтер'єрі та площі вашої ванної кімнати.
Матеріал корпусу – високоякісний ДСП білого кольору та товщиною 16 мм від виробника «Swisspan».
Фасад шаф – вологе дзеркальне полотно із ДСП підкладом. Виробник полотна бельгійська фірма "Glaverbel".
Зрізи ДСП захищені від вологи ПВХ кромкою завтовшки 0,5 мм. Задня стінка виконана із ДВП.
Дана модель має праву спрямованість, але при необхідності можна змінити на ліву, що дозволить використовувати шафу в залежності від особистих уподобань та конфігурації ванної кімнати.
Усередині шафи розташовані полиці з ДСП завтовшки 16 мм.
Дверцята без доводчиків.
Усі шафи даного модельного ряду мають ступінь захисту IP20. Це означає, що вони захищені від вологи та пилу в умовах ванної кімнати.
Спосіб монтажу настінний на металеві петлі. Кріплення йдуть у комплекті.
Постачаються у зібраному вигляді та в дерев'яній обрешітці, що надійно захищає вироби від бою дзеркального полотна.
Послуга обрешітки оплачується відповідно до тарифів перевізника.
Зображення представленого товару можуть трохи відрізнятися від оригіналу продукції залежно від розширення та налаштувань вашого монітора.
Також без попереднього повідомлення виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
Просимо звернути увагу, що не бажано монтувати дзеркальні шафи на гіпсокартонні стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | дзеркало |
- Ціна: 2 800 ₴





