
Диван-крісло мягкий раскладной Tobi Sho Юніор-1.0 для кухні велюр Magic Dark Brown, 1180х800х800 мм
11 498 ₴
10 705 ₴
- В наявності
- Код: DKU-1180-Dark Brown
Диван-крісло Юніор - це універсальний меблевий виріб, який легко трансформується у затишне спальне місце. Його конструкція поєднує в собі комфорт, функціональність та естетичний зовнішній вигляд. Має сучасний дизайн, який впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: міцний дерев'яний каркас, ламельна основа для ортопедичного ефекту, наповнення з пінополіуретану та синтепону забезпечують максимальний комфорт та довговічність виробу.
Оббивка: м'який практичний велюр з високою зносостійкістю (50 000 циклів) та простим доглядом.
Механізм трансформації «софа» дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
У складеному вигляді диван займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрана Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальності за перенесення кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, які не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Софа |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 118 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДВП, натуральне дерево, ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
| Колір | Темно-коричневий |
- Ціна: 10 705 ₴







