
Крісло м'яке розкладне Tobi Sho Юніор-0.6 для дитячої кімнати рогожка Violet/13, 780х800х800 мм
8 207 ₴
7 641 ₴
- В наявності
- Код: KUR-780-Violet
Крісло Юніор — це універсальний меблевий виріб, який легко трансформується в затишне спальне місце. Його конструкція поєднує в собі комфорт, функціональність і естетичний зовнішній вигляд. Має сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: міцний дерев'яний каркас, ламельна основа для ортопедичного ефекту, наповнення з пінополіуретану та синтепону забезпечують максимальний комфорт і довговічність виробу.
Оббивка: практична та приємна на дотик ріжка зі зносостійкістю 30 000 циклів. Не вимагає складного догляду.
Механізм трансформації «софа» дає змогу швидко та легко розкласти крісло в повноцінне ліжко.
У складеному вигляді крісло займає мало місця, що дає змогу використовувати його в невеликих приміщеннях.
Внимание!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися завдяки індивідуальним налаштуванням екрана Вашого пристрою та відбиття різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальності за передавання кольору Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право змінювати конструкцію виробу та деталей, що не погіршують його якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Механізм трансформації спального місця | Софа |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 80 см |
| Ширина крісла | 78 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 195 см |
| Ширина спального місця крісла | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДВП, натуральне дерево, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Підлокітник | ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон |
| Подушка спинки | пінополіуретан, синтепон |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
- Ціна: 7 641 ₴



