
Стіл письмовий Tobi Sho ST-0023 прямий 800х760х500 Білий
2 530 ₴
2 392 ₴
- В наявності
- Код: ST-0023-Белый
Шукаєте зручне місце для роботи чи навчання? Наш письмовий стіл – це відмінний вибір! Він допоможе організувати ваш робочий простір і створить комфортні умови для віддаленої роботи та онлайн-занять.
Дана модель ідеально підійде для обмеженого простору, не займаючи багато місця. Має мінімалістичний дизайн та однотонну поверхню, що надасть вашому інтер'єру сучасного вигляду.
Надійність та довговічність
Стіл письмовий виготовлений з високоякісної ЛДСП товщиною 16 мм з міцною кромкою ПВХ 0,45 мм. Поверхня виробу стійка до пошкоджень, тому прослужить багато років.
Модель обладнана тумбою з полицею всередині та висувною шухлядою з телескопічними напрямними.
Догляд та транспортувальний стан
Поверхня з ЛДСП легко очищається і не вимагає особливого догляду.
Доставляється стіл в розібраному вигляді, що значно полегшує його транспортування. У комплект входить вся необхідна фурнітура.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 760 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 15.5 |
- Ціна: 2 392 ₴




