
Стелаж Tobi Sho ST-0016 для книг, декору на 25 комірок 1776х1776х300 мм Білий
5 430 ₴
4 738 ₴
- В наявності
- Код: ST-0016-Білий
Стелажі – це більше ніж просто меблі. Вони є ключовим елементом сучасного дизайну, що поєднує у собі практичність та естетику. А моделі з відкритими полицями не лише забезпечують достатньо місця для книг, канцелярії, декоративних предметів або рослин, але й додають приміщенню особливого шарму та легкості.
Також стелажі можуть виконувати роль візуального роздільника простору, наприклад, відокремлюючи зону відпочинку від робочої зони.
Надійність та довговічність
Виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм з міцною кромкою ПВХ 0,45 мм. Ламінована поверхня стійка до пошкоджень, тому прослужить багато років.
Догляд та транспортувальний стан
Поверхні з ламінованого ДСП легко очищаються і не вимагають особливого догляду.
Доставляються вироби в розібраному вигляді, що значно полегшує їх транспортування.
Різноманітність дизайнів та кольорів
Ми пропонуємо широкий асортимент стелажів із ЛДСП, які відрізняються дизайном, розмірами та кольоровою гамою. Це дозволяє підібрати модель, що ідеально впишеться у ваш інтер'єр та відповідатиме вашим потребам. А все, що вам потрібно, буде завжди під рукою.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Вага | 70 кг |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 738 ₴






