
Стіл письмовий Tobi Sho VARN комп'ютерний з металевими опорами, 1180х540х750 Дуб Крафт Білий/Чорний
3 259 ₴
2 871 ₴
- В наявності
- Код: VARN-Крафт/B-Ч
Створіть свій затишний куточок для роботи та навчання з нашим стильним письмовим столом VARN. Його компактні розміри та мінімалістичний дизайн дозволять організувати робочий простір навіть у обмеженому просторі. Однотонна поверхня додасть Вашому інтер'єру сучасного вигляду, а зручна висота забезпечить комфортну роботу протягом усього дня.
Особливості, надійність та довговічність
Стіл письмовий виготовлений із високоякісної ЛДСП товщиною 16 мм. Поверхня виробу стійка до пошкоджень, тому прослужить багато років.
Модель має міцні металеві ніжки 20х20х1,2 мм, що забезпечує надійність та стійкість конструкції.
Догляд та транспортувальний стан
Поверхня з ЛДСП легко очищається і не вимагає особливого догляду.
Доставляється стіл в розібраному вигляді, що значно полегшує його транспортування. У комплект входить вся необхідна фурнітура. Для пакування використовується міцний картон, спеціальні прокладки та стрейч-плівка, що забезпечує надійний захист від пошкоджень під час транспортування.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Призначення | Для офісу |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 540 мм |
| Довжина стільниці | 1180 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 540 мм |
| Ширина столу | 1180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
- Ціна: 2 871 ₴




