
Стіл садовий Tobi Sho Грід у стилі Лофт 2200х700х800 мм, колір Макасар
8 216 ₴
7 176 ₴
- В наявності
- Код: Грід-Мак/220
Садовий стіл у стилі Лофт – це гармонійне поєднання брутальності металу та природної краси дерева. Лаконічний дизайн і міцна конструкція роблять його не лише практичним, а й стильним доповненням Вашого простору. Ідеально пасує для терас, веранд і зон відпочинку, додаючи їм характеру та сучасної естетики.
Особливості столу
Міцність та довговічність: виготовляється з якісних матеріалів, що робить виріб стійким до зношення та пошкоджень.
Основа столу - міцний металевий профіль товщиною 2 мм. Розмір профілю 50х25 мм. Метал покритий молотковою фарбою у 2 шари, що захищає його від корозії та механічних пошкоджень.
Дерев’яні елементи - брус смереки сорту А розміром 70х40 мм. Деревина покрита якісними просоченнями та фарбами у декілька шарів. Використовується камерне сушіння.
Вироби зі смереки не бояться палючого сонця, проливного дощу та морозів. Завдяки цьому вони зберігають свій бездоганний вигляд протягом багатьох років.
Транспортувальний стан
Постачається у розібраному вигляді. Стіл збирається за допомогою мебельних болтів, які йдуть у комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 |
| Ширина в складеному вигляді | 2200 мм |
- Ціна: 7 176 ₴



