
Стіл-трансформер Tobi Sho Python Light обідній для кухні, 432х868х746 мм Білий
6 885 ₴
5 985 ₴
- В наявності
- Код: Python Light-Белый
Мрієте про стіл, який легко адаптується до Ваших потреб? Стіл Python Light – саме те, що Вам потрібно. Цей універсальний меблевий виріб ідеально підходить для тих, хто любить приймати багато гостей або просто цінує комфорт і практичність.
Переваги столу Python Light:
Міцність та довговічність: стільниця, царги та ніжки виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що забезпечує стійкість до пошкоджень і здатність витримувати значні навантаження.
Торці оброблені міцною ПВХ кромкою товщиною 1/0,45 мм. Кромка надає естетичного вигляду і захищає торці від вологи та механічних пошкоджень.
Максимальна трансформація: завдяки вставкам Ви за лічені секунди можете перетворити компактний столик на величезний обідній стіл, який з легкістю вмістить до 12 осіб. Посилені телескопічні направляючі забезпечують комфортний хід.
Економія простору: у складеному вигляді стіл займає мінімум місця, що дозволяє раціонально використовувати простір будь-якої кімнати.
Естетичний зовнішній вигляд: широка палітра кольорів дозволить підібрати стіл під будь-який інтер’єр.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 50 кг |
| Висота столу | 746 мм |
| Довжина столу | 432 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 432 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2356 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 746 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 746 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 868 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 5 985 ₴









