
Стіл письмовий прямий Tobi Sho ST-0003 з тумбою 1200х760х500 Білий
3 137 ₴
2 939 ₴
- В наявності
- Код: ST-0003-Белый
Шукаєте зручне місце для роботи чи навчання? Наш письмовий стіл – це відмінний вибір! Він допоможе організувати ваш робочий простір і створить комфортні умови для віддаленої роботи та онлайн-занять.
Дана модель ідеально підійде для обмеженого простору, не займаючи багато місця. Має мінімалістичний дизайн та однотонну поверхню, що надасть вашому інтер'єру сучасного вигляду.
Надійність та довговічність
Стіл письмовий виготовлений з високоякісної ЛДСП товщиною 16 мм з міцною кромкою ПВХ 0,45 мм. Поверхня виробу стійка до пошкоджень, тому прослужить багато років.
Модель обладнана тумбою з полицею всередині та висувною шухлядою з телескопічними напрямними.
Догляд та транспортувальний стан
Поверхня з ЛДСП легко очищається і не вимагає особливого догляду.
Доставляється стіл в розібраному вигляді, що значно полегшує його транспортування. У комплект входить вся необхідна фурнітура.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 2 939 ₴





