
Шафа з двома прямими фасадами та відкритими бічними полицями для ванної кімнати Tobi Sho ТB10-80 800х700х175 мм
3 964 ₴
3 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: А10-80
Дзеркальні шафи – це один із найважливіших та незамінних предметів ванної кімнати.
Представлений асортимент має класичний дизайн та різні габарити, що дає можливість використовувати шафи в будь-якому інтер'єрі та площі вашої ванної кімнати.
Матеріал корпусу – стійкий до температурних перепадів ламінований ДСП вітчизняного виробника «Кроно-Україна». Товщина ДСП 16 мм.
Задня стінка – ДВП завтовшки 4 мм.
Зрізи ДСП захищені від вологи ПВХ кромкою завтовшки 0,5 мм німецького виробника Dollken.
Кожна дверцята має по 2 петлі.
Фасад виготовлений із вологостійкого дзеркального полотна. Петлі та ручки врізані в саме полотно.
Оздоблення торців дзеркальних фасадів – шліфований край.
У комплектацію шаф входять закриті полиці зі скла або ЛДСП. Кількість та матеріал полиць залежить від моделі.
Дзеркальна шафа поставляється у зібраному вигляді та дерев'яній обрешітці. Надійно захищена від бою дзеркального полотна.
Спосіб монтажу настінний на металеві петлі. Кріплення та ручки в комплекті.
Зображення та колір представленого товару можуть незначно відрізнятись від оригіналу продукції залежно від налаштувань вашого монітора.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їх якостей.
Увага! Послуга обрешітки є платною та оплачується відповідно до тарифів Нової пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, скло |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
- Ціна: 3 690 ₴



