
Ліжко двоспальне Tobi Sho LIBERTY ДСП, 1600х2000 мм Дуб крафт золотий, 1600х2000 мм
7 692 ₴
6 638 ₴
- В наявності
- Код: Liberty/1600/Крафт-Z
Ліжко полуторне LIBERTY - це втілення сучасного стилю та елегантності. Прості лінії та лаконічний дизайн дозволять легко вписати його в будь-який інтер'єр. Завдяки своїй універсальності, ліжко LIBERTY стане центральним елементом Вашої спальні.
Практичність та довговічність
Виготовлене з високоякісної ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, воно забезпечує надійну опору та створює ідеальні умови для відпочинку. Має міцну основу під матрац.
Завдяки ергономічній конструкції, Ви зможете насолоджуватися глибоким і здоровим сном.
Високе узголів'я забезпечує додаткову опору для спини під час читання або перегляду телевізора, додаючи комфорту до Вашого відпочинку.
Простота у догляді та збиранні
Ламіноване покриття легко очищається і зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і надійність.
Легко збирається за інструкцією, всі необхідні деталі та фурнітура в комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | ДСП |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85.5 см |
| Довжина ліжка | 212.8 см |
| Ширина ліжка | 166.9 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 85.5 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
- Ціна: 6 638 ₴






