
Ліжко односпальне Tobi Sho COMFORT з шухлядами для дитячої кімнати, 800х1900 мм Дуб сонома/Дуб трюфель
6 201 ₴
5 385 ₴
- В наявності
- Код: COMFORT/800/Дс-Дт
Ліжко COMFORT з висувними шухлядами – це чудове поєднання сучасного дизайну та практичності. А комбінація двох кольорів виглядає стильно та елегантно, дозволяючи ліжку гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр спальні.
Практичність та довговічність
Виготовлене ліжко з високоякісної ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, воно забезпечує надійну опору та створює ідеальні умови для відпочинку. Має міцну технічну ДСП основу під матрац.
Ліжко оснащене двома висувними шухлядами на телескопічних направляючих повного висунення. Шухляди забезпечують додаткове місце для зберігання постільної білизни, одягу або інших особистих речей. Це особливо зручно для невеликих кімнат, де кожен сантиметр простору є цінним.
Простота у догляді та збиранні
Ламіноване покриття легко очищається і зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і надійність.
Легко збирається за інструкцією, всі необхідні деталі та фурнітура в комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + трюфель |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | ДСП |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина ліжка | 194 см |
| Ширина ліжка | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 85 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: 5 385 ₴







