
Дзеркало навісне Tobi Sho FG-40(м) хвилясте з трьома полицями 550х687х120
1 794 ₴
1 725 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- В наявності
- Код: FG-40
Дзеркала є важливою складовою частиною будь-якого приміщення. Саме тому прагнемо забезпечити вам таке дзеркало, яке відповідатиме всім індивідуальним запитам та естетичним уподобанням.
Представлений модельний ряд дзеркал має класичний дизайн та різні габарити, що дозволяє використовувати їх у будь-якому інтер'єрі та площі кімнати.
Всі дзеркала виготовлені з вологостійких матеріалів, амальгама, на основі срібла. Виробник дзеркального полотна бельгійська фірма «Glaverbel». Товщина дзеркала 4 мм. Краї виробу виконані з обробкою "шліф".
Спосіб монтажу настінний. Кріплення йдуть у комплекті.
Постачаються у дерев'яній обрешітці, що надійно захищає вироби від бою дзеркального полотна.
Послуга обрешітки оплачується відповідно до тарифів перевізника.
Зображення представленого товару можуть трохи відрізнятися від оригіналу продукції залежно від розширення та налаштувань вашого монітора.
Також без попереднього повідомлення виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сріблястий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Висота | 687 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стиль | Мінімалізм; Модерн; Хай тек; Лофт |
| Продавець гарантує паковання | Да |
| Глибина, см | 12 |
| Кількість відкритих полиць | 3 |
| Матеріал фасаду | Дзеркало |
| Розміри | 550х687х120 |
| Декорування | З декором |
- Ціна: 1 725 ₴


