
Стіл обідній Tobi Sho BON круглий для кухні, їдальні, вітальні, 880х880х750 мм Бетон/Білий
5 226 ₴
4 529 ₴
- В наявності
- Код: BON-кр-Бетон/Белый
Стіл BON – це вдале поєднання естетики та практичності. Він стане чудовим доповненням до Вашої кухні або їдальні, створюючи затишну атмосферу для сімейних обідів та зустрічей із друзями. Компактні габарити роблять цей стіл ідеальним для невеликих приміщень. Дозволяє комфортно розмістити до 4 осіб.
Міцність та довговічність
Стільниця та царги виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що забезпечує стійкість до пошкоджень та вологи. Поверхню легко очистити від забруднень.
Торці оброблені міцною ПВХ кромкою товщиною 1/0,45 мм. Кромка надає естетичного вигляду і захищає торці від вологи та механічних пошкоджень.
Стіл обладнаний міцними прямокутними ніжками 10П (52х30х730 мм), які надають йому гарної стійкості та вишуканості.
Упаковка та доставка
Стіл упакований у дві коробки для безпечного транспортування. Кожна деталь захищена додатковими прокладками та стрейч-плівкою.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон + білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 16 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 880 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 880 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 4 529 ₴





