
Шафа для одягу Tobi Sho T-210 розпашна з полицями та висувними шухлядами, 800х2117х500 мм Сонома
9 122 ₴
7 881 ₴
- В наявності
- Код: T-210 Сонома
Шукаєте рішення для зберігання речей, яке не обтяжить Ваш інтер'єр? Наша шафа для одягу з розпашними дверцятами – це ідеальний вибір для тих, хто цінує лаконічний дизайн та функціональність.
Особливості шафи
Міцність і довговічність: корпус та фасад моделі виготовлені з якісної ДСП товщиною 1,6 см. Кромка – ПВХ 0,45 мм. Задня стінка – ДВП завтовшки 0,3 см.
Дверцята оснащені петлями з доводчиками.
Ця модель має гарно продумане наповнення, яке забезпечує зручне зберігання різних речей.
Внутрішній простір шафи обладнаний полицями, які допоможуть оптимізувати використання простору та створити атмосферу затишку і порядку.
Висувні шухляди оснащені телескопічними напрямними.
Транспортування та комплектація
Шафа ДСП поставляється в розібраному вигляді. В комплекті міститься вся фурнітура та інші необхідні елементи.
Важливо!
Відтінок кольору товару на фото може відрізнятися від реального. На це впливають індивідуальні налаштування екрану Вашого смартфона чи комп’ютера, а також відмінності у відображенні різними браузерами. Виробник не несе відповідальність за передачу кольорів на моніторах покупців.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 2117 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 7 881 ₴







