
Дзеркало настінне в рамі Tobi Sho Melanie Gold без підсвічування універсальне, 800х600х20 мм
3 251 ₴
3 106 ₴
- В наявності
- Код: Melanie Gold-80/60
Зануртесь у світ елегантності з дзеркалом MELANIE. Воно створить атмосферу розкоші та затишку у Вашій ванній кімнаті або будь-якому іншому приміщенні. А високоякісні матеріали і сучасний дизайн гарантують довговічність та бездоганний зовнішній вигляд.
Матеріали
Дзеркало: високоякісне скло виробництва AGC Belgium гарантує чітке та яскраве відображення. Дзеркальне полотно має ступінь захисту IP44, що дозволяє використовувати виріб у ванних кімнатах.
Рама: алюміній у класичному кольорі додає виробу вишуканості та витонченості.
Функціональність
Виріб має універсальне розміщення – вертикальне або горизонтальне, дозволяючи адаптувати його до будь-якого інтер’єру та Ваших особистих уподобань.
Важливо!
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5500 г |
| Висота | 800 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 3 106 ₴





