
Дзеркальна панорамна шафка у ванну кімнату з підсвічуванням TR24-60 600х700х120 мм Біла
4 819 ₴
4 527 ₴
- В наявності
- Код: G9-60
Дзеркальна шафа – це один із найважливіших та незамінних предметів ванної кімнати. Вона поєднує функціональність, практичність і звичайно служить доповненням будь-якого інтер'єру. А правильно обрана висота монтажу дозволить зручно виконувати всі гігієнічні процедури.
Представлений модельний ряд дзеркальних шаф має класичний дизайн та різні габарити, що дозволяє використовувати їх у будь-якому інтер'єрі та площі вашої ванної кімнати.
Матеріал корпусу – високоякісний ДСП білого кольору та товщиною 16 мм від виробника «Swisspan».
Фасад шаф – вологе дзеркальне полотно із ДСП підкладом. Виробник полотна бельгійська фірма "Glaverbel".
Зрізи ДСП захищені від вологи ПВХ кромкою завтовшки 0,5 мм. Задня стінка виконана із ДВП.
Усередині шафи розташовані полиці з ДСП завтовшки 16 мм.
Дверцята без доводчиків.
Усі шафи даного модельного ряду мають ступінь захисту IP20. Це означає, що вони захищені від вологи та пилу в умовах ванної кімнати.
Спосіб монтажу настінний на металеві петлі. Кріплення йдуть у комплекті.
Постачаються у зібраному вигляді та в дерев'яній обрешітці, що надійно захищає вироби від бою дзеркального полотна.
Послуга обрешітки оплачується відповідно до тарифів перевізника.
Зображення представленого товару можуть трохи відрізнятися від оригіналу продукції залежно від розширення та налаштувань вашого монітора.
Також без попереднього повідомлення виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
Просимо звернути увагу, що не бажано монтувати дзеркальні шафи на гіпсокартонні стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
- Ціна: 4 527 ₴






