
Комод малогабаритний Tobi Sho Caroll T-214 на 3 шухляди для вітальні, спальні 800х760х400 мм Венге/Білий
4 158 ₴
3 892 ₴
- В наявності
- Код: Caroll-T-214-Венге/Белый
Шукаєте практичне та стильне рішення для зберігання речей? Наш комод Caroll на 3 ящики — ідеальний вибір для тих, хто цінує функціональність, комфорт і затишок.
Особливості комода
Міцність і довговічність: корпус і фасад моделі виготовлені з якісного ДСП завтовшки 1,6 см. Крихітка — ПВХ 0,45 мм. Задня стінка — ДВП завтовшки 0,3 см.
Функціональність: три просторих шухляди на телескопічних напрямних забезпечать плавне й безшумне відкривання, даючи змогу легко діставати необхідні речі.
Дизайн: сучасний мінімалістичний дизайн цієї моделі зробить її стильним акцентом у Вашому інтер'єрі та незамінним помічником в організації домашнього простору.
Транспортування та комплектація
Комод ДСП постачається в розібраному вигляді. У комплекті міститься вся фурнітура та інші необхідні компоненти для легкого та швидкого збирання.
Важливо!
Відтінок кольору товару на фото може відрізнятися від реального. На це впливають індивідуальні параметри екрана Вашого смартфона або комп'ютера, а також відмінності в зображенні різними браузерами. Виробник не несе відповідальності за передавання кольорів на моніторах покупців.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію й комплектацію товару без попереднього повідомлення. Водночас усі зміни ніяк не погіршать якість і функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + білий, Венге + Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 76 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге + білий |
- Ціна: 3 892 ₴






