
Дзеркало настінне в рамі Tobi Sho Melanie без підсвічування універсальне, 600х800х20 мм
2 949 ₴
2 818 ₴
- В наявності
- Код: Melanie-60/80
Зануртесь у світ елегантності з дзеркалом MELANIE. Воно створить атмосферу розкоші та затишку у Вашій ванній кімнаті або будь-якому іншому приміщенні. А високоякісні матеріали і сучасний дизайн гарантують довговічність та бездоганний зовнішній вигляд.
Матеріали
Дзеркало: високоякісне скло виробництва AGC Belgium гарантує чітке та яскраве відображення. Дзеркальне полотно має ступінь захисту IP44, що дозволяє використовувати виріб у ванних кімнатах.
Рама: алюміній у класичному кольорі додає виробу вишуканості та витонченості.
Функціональність
Виріб має універсальне розміщення – вертикальне або горизонтальне, дозволяючи адаптувати його до будь-якого інтер’єру та Ваших особистих уподобань.
Важливо!
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 г |
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Алюміній |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Сенсорна кнопка | Немає |
| Сфера використання | Побутовий; Професійний |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
- Ціна: 2 818 ₴



