
Диван офісний Tobi Sho Арне з підлокітниками 1380х700х740 мм, шкірзам Black/2230
7 417 ₴
6 929 ₴
- Готово до відправки
- Код: Arne-1380/Black/2230
Офісний диван - це відмінне рішення для створення комфортної та стильної атмосфери в офісі, приймальні, конференц-залі та інших комерційних приміщеннях. Представлена модель дивана має простий та елегантний дизайн, який чудово поєднується з різними інтер'єрами. Виріб дуже компактний і не займає багато площі.
Диван офісний Арне характеризується високою зносостійкістю і довговічністю.
Матеріали та догляд
-
Основа каркасу та підлокітників – поєднання натурального дерева, ДСП та ДВП.
-
Ніжки-опори – металеві чорні, регулюються від 90 мм до 100 мм.
-
Наповнення - високоякісні пінополіуретан та синтепон, які забезпечують оптимальну підтримку та комфорт під час сидіння.
-
Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
-
Висота посадкової частини - 420 мм. Глибина – 540 мм.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Чорний |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Немає |
| Глибина посадкового місця | 54 см |
| Тип меблів | Диван |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність спального місця | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100.0 |
| Глибина | 70.0 |
| Вага | 50.0 |
| Довжина: | 138.0 |
| Висота з урахуванням спинки | 74 см |
| Висота сидіння | 42 мм |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пенополиуретан, синтепон |
| Подушка спинки | пенополиуретан, синтепон |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Да |
- Ціна: 6 929 ₴





