
Диван офісний Tobi Sho Тайм з підлокітниками 1260х680х770 мм, велюр Крокус Сірий/90
7 082 ₴
6 174 ₴
- В наявності
- Код: Т-1260/Серый/90
Диван Тайм — втілення сучасного мінімалізму та затишку. Лаконічний дизайн із чіткими лініями, м’яка оббивка та металеві ніжки створюють елегантний акцент, який органічно впишеться як у домашній інтер’єр, так і в офісний простір.
Матеріали та догляд
Каркас дивану та підлокітники виготовлені з комбінації натуральної деревини, ДСП і ДВП — для міцності та надійності конструкції.
Ніжки-опори – металеві, регулюються від 90 мм до 100 мм.
Як наповнення використано високоякісний, потовщений пінополіуретан у поєднанні з синтепоном — такий тандем гарантує максимальний комфорт та підтримку під час сидіння.
Оббивка — практичний зносостійкий велюр (50 000 циклів), який завдяки щільному переплетенню волокон має оригінальну мармурову фактуру. Матеріал не потребує складного догляду, зберігає насичений колір і легко очищується як сухим, так і вологим способом.
Важливо!
Особлива структура тканини забезпечує глибоке насичення кольору та красиву гру відтінків залежно від освітлення.
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 50 |
| Ширина сидіння | 100 |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 126 см |
| Глибина дивана | 68 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт.) |
- Ціна: 6 174 ₴






