
Крісло розкладне м'яке Tobi Sho Юніор-0.7 для дітей велюр Magic Terracotta, 880х800х800 мм
9 860 ₴
9 180 ₴
- В наявності
- Код: KU-880-Magic Terracotta
Крісло Юніор - це універсальний меблевий виріб, який легко трансформується у затишне спальне місце. Його конструкція поєднує в собі комфорт, функціональність та естетичний зовнішній вигляд. Має сучасний дизайн, який впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: міцний дерев’яний каркас, ламельна основа для ортопедичного ефекту, наповнення з пінополіуретану і синтепону забезпечують максимальний комфорт та довговічність виробу.
Оббивка: м’який практичний велюр з високою зносостійкістю (50 000 циклів) та простим доглядом.
Механізм трансформації «софа» дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
У складеному вигляді крісло займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Теракотовий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Механізм трансформації спального місця | Софа |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 80 см |
| Ширина крісла | 88 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 195 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДВП, натуральне дерево, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Підлокітник | ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон |
| Подушка спинки | пінополіуретан, синтепон |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
- Ціна: 9 180 ₴






