
Стіл письмовий Tobi Sho MX-0003 з металевою опорою та шухлядами 1200х755х600 Білий
7 876 ₴
6 840 ₴
- В наявності
- Код: MX-0003-Белый
Шукаєте зручне місце для роботи чи навчання? Наш письмовий стіл – це відмінний вибір! Він допоможе організувати ваш робочий простір і створить комфортні умови для віддаленої роботи та онлайн-занять.
Дана модель ідеально підійде для обмеженого простору, не займаючи багато місця. Має мінімалістичний дизайн та однотонну поверхню, що надасть вашому інтер'єру сучасного вигляду.
Особливості, надійність та довговічність
Стіл письмовий виготовлений із високоякісної ЛДСП товщиною 16 мм з міцною кромкою ПВХ 0,45 мм. Поверхня виробу стійка до пошкоджень, тому прослужить багато років.
Модель має міцні металеві опори, що забезпечує надійність та стійкість конструкції.
Догляд та транспортувальний стан
Поверхня з ЛДСП легко очищається і не вимагає особливого догляду.
Доставляється стіл в розібраному вигляді, що значно полегшує його транспортування. У комплект входить вся необхідна фурнітура.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 840 ₴





