
Пуф офісний Tobi Sho Ремі 600x520x380, шкірзам Темно-синій 2227
3 104 ₴
2 805 ₴
- В наявності
- Код: remip-600-2227
Пуфи - це універсальний і стильний меблевий елемент, який може додати затишку та практичності будь-якому інтер'єру.
Наш пуф Ремі чудово підійде для передпокою, робочого кабінету, кафе чи примірочної. Він поєднує в собі практичність та компактність, роблячи його ідеальним рішенням для невеликих кімнат та обмеженого простору.
Представлена модель характеризується високою зносостійкістю і довговічністю.
Матеріали та догляд
- Основа каркасу – поєднання натурального дерева, ДСП та ДВП.
- Ніжки-опори – хромований метал.
- Наповнення - високоякісні пінополіуретан та синтепон.
- Оббивка - міцний та надійний шкірозамінник. На дотик гладкий та приємний. Має імітовану під шкіру поверхню завдяки використанню технології тиснення.
- Висота посадкової частини - 380 мм.
Шкірзам чудово миється, тому догляд за ним нескладний.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, ДСП, ДВП |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 2 805 ₴






