
Дзеркало з підсвіткою квадратне Tobi Sho Антігуа для ванної кімнати, спальні, передпокою, 800х800 мм
7 376 ₴
6 732 ₴
- В наявності
- Код: anti-800
Вишукане дзеркало з LED підсвіткою – ідеальне поєднання краси та практичності. М’яке, розсіяне світло створить атмосферу затишку та комфорту, а високоякісне скло подарує чітке відображення. Це дзеркало не просто предмет інтер’єру, а витвір мистецтва, який прикрасить будь-яке яке приміщення.
Чому варто обрати саме це дзеркало:
Основа: корпус ПВХ ізраїльського виробництва. Для максимального охолодження світлодіодів в торцевій частині конструкції використовується алюмінієвий профіль.
Якісне скло: бельгійське скло «AGS Glass» товщиною 4 мм гарантує чітке відображення та довговічність. У своєму складі не містить мідь та свинець. Висока вологостійкість та стійкість до корозії відповідають міжнародному стандарту IP44, що забезпечує довговічність дзеркала навіть у вологому середовищі, такому як ванна кімната. Матовий малюнок на дзеркальній поверхні (сатин) реалізовано завдяки процесу глибокого піскоструму.
Енергоефективне підсвічування: яскраве LED підсвічування з регулюванням яскравості за допомогою димерної сенсорної кнопки, споживає мінімум енергії. Стрічка LED вбудована згідно моделі дзеркала.
Кріплення: універсальна система кріплення дозволяє встановити дзеркало як вертикально, так і горизонтально.
Увага!
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Сфера використання | Для офісу, Для ванної кімнати, Для дому, Салони краси |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | З підсвіткою |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Довжина дроту під'єднання | 1 м |
| Сенсорна кнопка | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Тип | Дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 7000 г |
| Товщина | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
- Ціна: 6 732 ₴



