
Кухня Tobi Sho Еко-К5 готова зі стільницею 1,2 м Графіт/Графіт, корпус Дуб Сонома
7 849 ₴
7 573 ₴
- В наявності
- Код: OPTIMA-К5/1.2/HHS
Кухня – це душа дому, місце теплих розмов і приємних спогадів. Тому кухонний гарнітур серії ЕКО створений, щоб наповнити Ваш простір комфортом і затишком. Готове рішення з функціональними модулями та сучасним дизайном легко впишеться в будь-який інтер’єр, додаючи тепла і гармонії Вашому дому.
Надійність та практичність
Модулі виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 16 мм з міцною кромкою 0,5 мм на корпусі та фасадах. Ламінована поверхня стійка до пошкоджень, води та пари, тому прослужить багато років.
Модель ЕКО-К5 складається з двох верхніх та двох нижніх модулів і стільниці. Верхні модулі кріпляться до стіни за допомогою навісів «вушко». Нижні - встановлюються на не регульованих ніжках-цвяхах і закриваються цоколем.
Один із нижніх модулів виконаний у вигляді тумби під мийку для зручного розміщення сантехнічного обладнання. Інші модулі мають полиці для зручного зберігання кухонного приладдя та продуктів харчування.
Шухляда обладнана роліковими напрямними. Петлі на дверцятах без дотягувачів.
Комплектація та транспортування
У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Поставляється в розібраному вигляді.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 630 мм |
| Висота нижнього рівня | 860 мм |
| Глибина верхнього рівня | 280 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 500 мм |
| Довжина верхнього рівня | 1200 мм |
| Довжина нижнього рівня | 1200 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 7 573 ₴








