Практична розкладачка з анатомічним матрацом надасть можливість організувати місце для відпочинку на свіжому повітрі, в саду або на дачі. Крім того, її можна використовувати як домашні меблі.
Матрац виготовлений із екологічно чистих матеріалів, які не викликають алергії. Гнучкі та високоякісні ламелі з бука, у поєднанні з безпружинним матрацом з пінополіуретану, забезпечують комфорт та замінюють звичайне ліжко з анатомічним матрацом.
Для зручності переміщення розкладачка оснащена коліщатками на ніжках.
Догляд за розкладачкою не вимагає особливої турботи: рекомендується час від часу проводити вологе або сухе прибирання з використанням якісних миючих засобів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Вид ліжка | Ліжко-трансформер |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 35 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 190 см |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність ніжок | Да |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴







