
Диван з підлокітниками Tobi Sho Бенно-1 офісний з конусною ногою 1800х720х750 велюр Emilia 75 DUSTY ROSE
9 190 ₴
8 569 ₴
- В наявності
- Код: DVN-BN1-180/75
Офісний диван Бенно — м’який і стильний диван для офісу, кабінету, зони очікування та дому. Ідеально підходить для приймальні або переговорної, створюючи комфорт для клієнтів і гостей. Завдяки лаконічному дизайну диван гармонійно вписується в сучасні та класичні інтер'єри, додаючи простору охайності й затишку.
Пом’якшена посадка забезпечує підвищений комфорт, а вертикальні лінії оббивки надають дивану більш вишуканого та дорогого вигляду.
Особливості:
- Міцний каркас із натурального дерева та ДСП забезпечує надійність і довгий термін служби.
- Комфортне наповнення з пінополіуретану та синтепону добре підтримує тіло й зберігає форму навіть при щоденному використанні.
- М’які підлокітники роблять посадку ще зручнішою, а приємна на дотик велюрова оббивка з елементами вельвету та властивістю антикіготь поєднує естетику і практичність.
- Металеві ніжки додають конструкції стійкості та сучасного вигляду.
Диван постачається у розібраному вигляді з усіма необхідними елементами для збирання.
Важливо!
Відтінок виробу на фото може відрізнятися залежно від налаштувань екрана та освітлення.
Велюр має особливість змінювати відтінок залежно від напряму ворсу, освітлення та кута огляду — це природна властивість тканини, а не дефект.
Властивість антикіготь означає підвищену стійкість тканини до подряпин, але не передбачає активних навантажень.
Виробник залишає за собою право вносити незначні зміни в конструкцію, які не впливають на якість і функціональність виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Тип дивана | прямий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Наявність спального місця | Ні |
| Вид меблів | Диван |
| Категорія оббивної тканини | 6 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота ніжок | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон |
| Подушка спинки | пінополіуретан, синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 |
| Тип меблів | Диван |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 180 см |
| Глибина дивана | 72 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 8 569 ₴




