
Диван м'який Tobi Sho Юніор-1.3 розкладний велюр Крокус Сірий/90, 1480х800х800 мм
11 687 ₴
10 881 ₴
- В наявності
- Код: DК-1480-Серый
Диван Юніор - це універсальний меблевий виріб, який легко трансформується у затишне спальне місце. Його конструкція поєднує в собі комфорт, функціональність та естетичний зовнішній вигляд. Має сучасний дизайн, який впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція: міцний дерев’яний каркас, ламельна основа для ортопедичного ефекту, наповнення з пінополіуретану і синтепону забезпечують максимальний комфорт та довговічність виробу.
Оббивка: м’який практичний велюр з високою зносостійкістю (50 000 циклів). Завдяки особливому переплетенню ниток поверхня набуває мармурового візерунку.
Не потребує особливого догляду, не втрачає колір, добре реагує на сухе і вологе прибирання.
Механізм трансформації «софа» дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
У складеному вигляді диван займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДВП, ДСП |
| Опори | пластик |
| Підлокітник | ДВП, ДСП, натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан, синтепон |
| Спальне місце | пінополіуретан, синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 80 см |
| Довжина дивана | 148 см |
| Механізм трансформації спального місця | Софа |
- Ціна: 10 881 ₴





