
Диван офісний Tobi Sho Селдон з підлокітниками 2060х680х770 мм, велюр Крокус Коричневий/23
10 152 ₴
9 447 ₴
- В наявності
- Код: С-2060/Коричневый/23
Диван Селдон — втілення сучасного мінімалізму та затишку. Лаконічний дизайн із чіткими лініями, м’яка оббивка та ніжки з натурального дерева створюють елегантний акцент, який органічно впишеться як у домашній інтер’єр, так і в офісний простір.
Матеріали та догляд
Каркас дивану та підлокітники виготовлені з комбінації натуральної деревини, ДСП і ДВП — для міцності та надійності конструкції. Опорні ніжки зроблені з дуба, що додає моделі стійкості та вишуканості.
Як наповнення використано високоякісний, потовщений пінополіуретан у поєднанні з синтепоном — такий тандем гарантує максимальний комфорт та підтримку під час сидіння.
Оббивка — практичний зносостійкий велюр (50 000 циклів), який завдяки щільному переплетенню волокон має оригінальну мармурову фактуру. Матеріал не потребує складного догляду, зберігає насичений колір і легко очищується як сухим, так і вологим способом.
Важливо!
Особлива структура тканини забезпечує глибоке насичення кольору та красиву гру відтінків залежно від освітлення.
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Тип дивана | прямий |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Наявність спального місця | Ні |
| Вид меблів | Диван |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77 см |
| Висота посадкової частини дивана | 42 см |
| Висота ніжок | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДВП, ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон |
| Подушка спинки | пінополіуретан, синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Диван |
| Глибина | 68 |
| Довжина: | 206 |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 9 447 ₴



