
Диван-крісло м'який розкладний Tobi Sho Максіан рогожка Bahama Сірий/34, 1140х850х830 мм
8 880 ₴
8 280 ₴
- В наявності
- Код: Mks/1140/B/34k
Диван-крісло Максіан - це компактний і зручний варіант для відпочинку та сну. Легко трансформується у спальне місце, поєднуючи функціональність із сучасним дизайном, що гармонійно доповнить будь-який інтер’єр.
Матеріали та механізм трансформації
Конструкція виготовлена з міцного дерев’яного каркаса з елементами фанери. Ламельна основа створює легкий ортопедичний ефект, а наповнення з пінополіуретану забезпечує високий рівень комфорту. Ніжки – міцний пластик.
Оббивка виконана з рогожки зі зносостійкістю 100 000 циклів. Завдяки переплетенню ниток двох кольорів тканина виглядає об’ємно та стильно, додаючи дивану глибини й характеру.
Контрастні білі шви надають моделі витонченості та підкреслюють її лаконічні лінії.
Викатний механізм трансформації дозволяє швидко та легко розкласти крісло у повноцінне ліжко.
Диван-крісло Максіан оснащений зручною нішею для зберігання речей.
У складеному вигляді виріб займає мало місця, що дозволяє використовувати його у невеликих приміщеннях.
Важливо!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
Не перевiрений при отриманнi вантаж гарантiї не пiдлягає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Глибина | 83 см |
| Довжина | 114 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 33 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, фанера |
| Ніжки | пластик |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
- Ціна: 8 280 ₴






